Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Liszkowo

Leśniczy - Marek Fons marek.fons@pila.lasy.gov.pl
067 28 69 422; kom. 668 309 538

 


Liszkowo 72
89-310 Łobżenica
______________________________

 

Czajcze

Leśniczy - Tomasz Winiarski tomasz.winiarski@pila.lasy.gov.pl
067 28 71 056; kom. 606 254 737


Czajcze 84
89-320 Wysoka

Leśniczówka Leśnictwa Czajcze
_____________________________
Podleśniczy - Dariusz Czerwień
dariusz.czerwien@pila.lasy.gov.pl

  664 164 896

Zielonagóra

Leśniczy - Tomasz Gondek tomasz.gondek@pila.lasy.gov.pl
067 28 62 495; kom. 606 966 168


Anusin 5
89-300 Wyrzysk

Podleśniczy - Kalina Przywara
kalina.przywarai@pila.lasy.gov.pl

600 290 039
 

Mościska

Leśniczy - Stanisław Grzybowski stanislaw.grzybowski@pila.lasy.gov.pl
067 28 72 829; kom. 660 799 657


Mościska 43
89-320 Wysoka

______________________________

Podleśniczy - Michał Ochocinski
michal.ochocinski@pila.lasy.gov.pl

 884 207 065

 

 

Brzostowo

Leśniczy - Jan Misiak jan.misiak@pila.lasy.gov.pl
067 28 74 113; kom. 606 218 737

Brzostowo
ul. Marianowska 17
89-350 Miasteczko Krajeńskie
______________________________
Podleśniczy - Hubert Bogdański
hubert.bogdanski@pila.lasy.gov.pl

608 564 115

Jeziorki

Leśniczy - Maciej Koschany maciej.koschany@pila.lasy.gov.pl
067 28 38 022; kom. 668 476 536


Jeziorki
ul. Gajowa 5
64-810 Kaczory
________________________________

Podleśniczy - Jacek Zawielak
jacek.zawielak@pila.lasy.gov.pl

600 370 268

Podlasie

Leśniczy - Maciej Lewandowski maciej.lewandowski@pila.lasy.gov.pl
Tel. kom. 606 231 737

______________________________
Podleśniczy - Tomasz Maliński
tomasz.malinski@pila.lasy.gov.pl

795 145 857

 

Radacznica

Leśniczy - Jarosław Tkaczyk jaroslaw.tkaczyk@pila.lasy.gov.pl
067 28 38 717; kom. 600 230 660

Śmiłowo
ul. Kaczorska 57
64-810 Kaczory
_______________________________
Podleśniczy - Piotr Kopczyński
piotr.kopczynski@pila.lasy.gov.pl

606 295 737

 

Garncarska Góra

p.o. Leśniczy - Szymon Rogowski szymon.rogowski@pila.lasy.gov.pl
kom. 600 386 182



_______________________________
Podleśniczy - Mieczysław Okupniak
mieczyslaw.okupniak@pila.lasy.gov.pl

600 370 248

 

 

Kalina

Leśniczy - Andrzej Rajek andrzej.rajek@pila.lasy.gov.pl
kom. 600 990 030



Dziembowo
ul. Kasztanowa 50
64-810 Kaczory

Leśniczówka Leśnictwa Kalina
_______________________________
Podleśniczy - Rafał Świerczek
rafal.swierczek@pila.lasy.gov.pl

600 386 191

 

Leśna Szkółka Scalona

Leśniczy szkółkarz oraz ds. BHP - Dorota Kamińska dorota.kaminska@pila.lasy.gov.pl
kom. 600 250 205


Szkółka Leśna

Grabówno, ul.Pilska 15A
89-350 Miasteczko Krajeńskie