Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Liszkowo

Leśniczy - Marek Śliwiński marek.sliwinski@pila.lasy.gov.pl
067 28 69 422; kom. 600 418 891


Liszkowo 72
89-310 Łobżenica
______________________________
Podleśniczy - Michał Ochociński
michal.ochocinski@pila.lasy.gov.pl

884 207 065

Czajcze

Leśniczy - Tomasz Winiarski tomasz.winiarski@pila.lasy.gov.pl
067 28 71 056; kom. 606 254 737


Czajcze 84
89-320 Wysoka

Leśniczówka Leśnictwa Czajcze
_____________________________
Podleśniczy - Marek Fons
marek.fons@pila.lasy.gov.pl

  668 309 538

Zielonagóra

Leśniczy - Tomasz Gondek tomasz.gondek@pila.lasy.gov.pl
067 28 62 495; kom. 606 966 168


Anusin 5
89-300 Wyrzysk
______________________________
 

Podleśniczy - Kalina Przywara
kalina.przywara@pila.lasy.gov.pl

 600 290 039

Mościska

Leśniczy - Stanisław Grzybowski stanislaw.grzybowski@pila.lasy.gov.pl
067 28 72 829; kom. 660 799 657


Mościska 43
89-350 Miasteczko Krajeńskie
________________________________
Podleśniczy - Tomasz Maliński
tomasz.malinski@pila.lasy.gov.pl

795 145 857

________________________________
Podleśniczy - Szymon Rogowski
szymon.rogowski@pila.lasy.gov.pl

600 386 182

Brzostowo

Leśniczy - Jan Misiak jan.misiak@pila.lasy.gov.pl
067 28 74 113; kom. 606 218 737

Brzostowo
ul. Marianowska 17
89-350 Miasteczko Krajeńskie
______________________________
Podleśniczy - Hubert Bogdański
hubert.bogdanski@pila.lasy.gov.pl

608 564 115

Jeziorki

Leśniczy - Maciej Koschany maciej.koschany@pila.lasy.gov.pl
067 28 38 022; kom. 668 476 536


Jeziorki
ul. Gajowa 5
64-810 Kaczory
________________________________

Podleśniczy - Jacek Zawielak
jacek.zawielak@pila.lasy.gov.pl

600 370 268

Podlasie

Leśniczy - Maciej Lewandowski maciej.lewandowski@pila.lasy.gov.pl
Tel. kom. 606 231 737


ul. Kossaka 123
64-920 Piła
______________________________
Podleśniczy - Karolina Linkowska
karolina.linkowska@pila.lasy.gov.pl

696 137 910

Radacznica

Leśniczy - Jarosław Tkaczyk jaroslaw.tkaczyk@pila.lasy.gov.pl
067 28 38 717; kom. 600 230 660

Śmiłowo
ul. Kaczorska 57
64-810 Kaczory
_______________________________
Podleśniczy - Piotr Kopczyński
piotr.kopczynski@pila.lasy.gov.pl

606 295 737

 

Garncarska Góra

p.o. Leśniczy - Dariusz Czerwień dariusz.czerwien@pila.lasy.gov.pl
067 28 31 684; kom. 664 416 896



_______________________________
Podleśniczy - Mieczysław Okupniak
mieczyslaw.okupniak@pila.lasy.gov.pl

600 370 248

_______________________________

Podleśniczy - Bartosz Siwak
bartosz.siwak@pila.lasy.gov.pl

 692 599 935

Kalina

Leśniczy - Andrzej Rajek andrzej.rajek@pila.lasy.gov.pl
kom. 600 990 030



Dziembowo
ul. Kasztanowa 50
64-810 Kaczory

Leśniczówka Leśnictwa Kalina
_______________________________
Podleśniczy - Rafał Świerczek
rafal.swierczek@pila.lasy.gov.pl

600 386 191

 

Leśna Szkółka Scalona

p.o. Leśniczy szkółkarz oraz ds. BHP - Dorota Kamińska dorota.kaminska@pila.lasy.gov.pl
kom. 600 250 205


Szkółka Leśna

Grabówno, ul.Pilska 15A
89-350 Miasteczko Krajeńskie