Wydarzenia Wydarzenia

Triathlon - Grand Prix Polski 2019

W dniu 11.08.2019 r. o godz. 10:00 odbędzie się triathlon na terenie Nadleśnictwa Kaczory.

         

          Nadleśnictwo Kaczory objęło patronatem medialnym imprezę sportową pod nazwą "Grand Prix Polski, Trzecie Zawody Triathlonowe z Cyklu Zawodów w NW Grand Prix Polski  dla "kijkarzy" i Marsz z kijkami dla osób niepełnosprawnych" i zaprasza uczestników do udziału w niniejszej imprezie organizowanej przez Stowarzyszenie Integracyjne na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Daj Radość Niepełnosprawnym", Miato Piła i MOSiR Piła, które odbędą się w dniu 11.08.2019 r. na trenie Nadleśnictwa Kaczory i Ośrodka Płotki.
          Poniżej podajemy regulamin zawodów sporządzony przez organizatora.


REGULAMIN "GRAND PRIX POLSKI TRZECIE ZAWODY TRIATLONOWE DLA "KIJKARZY"  Pod Patronatem Prezydenta Miasta Piły".
1. Organizatorzy:
Stowarzyszenie Integracyjne na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Daj Radość Niepełnosprawnym" Miasto Piła, MOSiR Piła organizuje Grand Prix Polski, Trzecie Zawody Triatlonowe z Cyklu Zawodów w NW Grand Prix Polski dla "Kijkarzy" i Marsz z kijkami dla osób niepełnosprawnych.

2. Cel imprezy:
Integracja społeczna między grupami uprawiającymi dyscypliny sportowe takie jak biegi, Nordic Walking i jazda na rowerze, edukacja, promowanie zdrowego trybu życia, promowanie stowarzyszeń, aktywność mieszkańców, współzawodnictwo indywidualne, rodzinne i drużynowe, integracja z osobami niepełnosprawnymi.

3. Termin i miejsce:
11.08.2019 r. o godz.10:00.
Teren - Ośrodek Płotki koło Piły.

4. Zawody:
Zawody odbędą się w trzech dyscyplinach następujących po sobie: bieg lub spacer bez kijków na dystansie 2,5 km, jazda rowerem na dystansie 5 km i Nordic Walking na dystansie 5 km.

5. Trasa po terenie leśnym.

6. W zawodach mogą uczestniczyć wszyscy zainteresowani, indywidualnie, rodzinnie i grupowo /zrzeszeni i nie zrzeszeni/.

7. Opłaty i zapisy:
Osoby dorosłe 40 zł., dzieci i niepełnosprawni 20 zł.
Opłata nie podlega zwrotowi. Zapisy drogą mejlową: romano620224@wp.pl, w zapisach prosimy koniecznie podać imię, nazwisko i wiek. Termin zapisów i opłat kończy się 03.08.2019 r. Opłaty prosimy wpłacać na konto Stowarzyszenie Daj Radość Niepełnosprawnym 02203000451110000002526240 w tytule przelewu: imię, nazwisko, z dopiskiem Triathlon. Istnieje możliwość zapisania się w dniu zawodów /bez medalu/ w kwocie 50zł.

8. Nagrody, medale i dyplomy dla wszystkich zawodników zapisanych. Puchary dla trzech najlepszych osób w kategoriach: młodzież, kobiety, mężczyźni - puchary, dyplomy i nagrody, dla trzech najlepszych rodzin - puchary, dyplomy i nagrody, dla trzech najlepszych drużyn puchary - dyplomy i nagrody. Ponadto będą rozlosowane wśród uczestników nagrody pocieszenia. Niepełnosprawni - losowanie pucharów za udział dla trzech zawodników.

9. Składy i punktacja:
Rodziny składają się z trzech zawodników, drużyny składają się z pięciu zawodników. Do punktacji rodzin liczy się suma miejsc zajętych przez wszystkich zawodników rodziny, im mniejsza tym wyższe miejsce. Do punktacji zespołowej liczy się suma miejsc zajętych przez wszystkich zawodników drużyny, im mniejsza tym wyższe miejsce. W przypadku takich samych sum liczony jest zawodnik z najlepszym miejscem w NW w rodzinie lub drużynie.

10. Postanowienia końcowe:
Zawodnicy startują na własną odpowiedzialność, osoby nieletnie za zgodą i pod opieką rodziców. Zawody odbędą się bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Dla wszystkich uczestników ciepły posiłek i woda. Każdy zawodnik we własnym zakresie zapewnia sobie sprzęt potrzebny do zawodów: kije NW, rower, kask. Organizator  nie ubezpiecza zawodników. Wszystkie informacje odnośnie zawodów będą umieszczone na FB "Daj Radość Niepełnosprawnym" i na "Romuald Wycisło". Osobom chcącym przyjechać w sobotę możemy pomóc załatwić nocleg. W razie potrzeby zorganizujemy rowery dla uczestników. Zgłoszenie o rowery do 03.08.2019 r. na priv. Więcej info na priv. Mój nr tel..515207740